Rock & Metal Balkan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rock & Metal Balkan forum

Dobrodošli na forum o rock/metal muzici. Zabavite se. :)


You are not connected. Please login or register

Hello fellow rockers :)

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Hello fellow rockers :) Empty Hello fellow rockers :) Tue Jun 28, 2011 11:13 am

xAlienBitchx

xAlienBitchx

Caaao ljudi, ja sam Ena, iz Nemacke sam, obozavam rock, metal, punk i alternative muziku, ali volim i klasicnu XD Omiljeni bendovi su mi Fall out Boy,Panic! At the disco, AFI, HIM, Iron Maiden, Children of Bodom, GNR, BFMV, Tokio Hotel i Rise Against...A i volim Korn Mnogo srećan
Nadam se da sam welcome :3
Ps: Videla sam reklamu na Wonderland 4umu.

2Hello fellow rockers :) Empty Re: Hello fellow rockers :) Tue Jun 28, 2011 11:17 am

Stabalce

Stabalce
Admin

Cool, ja isto volim Gunse, Iron Maiden i COB.
Naravno da si dobrodošla! Nadam se da ćeš ostat aktivna i zabaviti se (kad dođe još ljudi naravno, haha).

3Hello fellow rockers :) Empty Re: Hello fellow rockers :) Tue Jun 28, 2011 11:22 am

xAlienBitchx

xAlienBitchx

Hvalalaa xD Forum kul, i sigurno ce se jos ljudi reggovati :P

4Hello fellow rockers :) Empty Re: Hello fellow rockers :) Tue Jun 28, 2011 12:12 pm

Stabalce

Stabalce
Admin

Nadam se, tjedan dana sam buljila u ovaj CSS (i još uvijek nisam napravila dizajn skroz kako hoću)
Bilo bi šteta da sam se bezveze mučila toliko, haha.

5Hello fellow rockers :) Empty Re: Hello fellow rockers :) Tue Jun 28, 2011 2:07 pm

xAlienBitchx

xAlienBitchx

^^ Nadam se da ce se uskoro jos ljudi reg-ovati Srećan
ps: Look je mnogo dobar, a posebno ove lobanje!

6Hello fellow rockers :) Empty Re: Hello fellow rockers :) Tue Jun 28, 2011 3:38 pm

Kraljica Terror

Kraljica Terror
Admin

Welcome.
Inaće Alexi Laiho je moj Bog xD

https://ramb.bosnianforum.com

7Hello fellow rockers :) Empty Re: Hello fellow rockers :) Tue Jun 28, 2011 3:59 pm

xAlienBitchx

xAlienBitchx

Kraljica Terror (citat):Welcome.
Inaće Alexi Laiho je moj Bog xD

COB je religija, Alexi Laiho je Bog Srećan

8Hello fellow rockers :) Empty Re: Hello fellow rockers :) Tue Jun 28, 2011 11:02 pm

Točkica

Točkica

Welcome Srećan

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu