Rock & Metal Balkan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rock & Metal Balkan forum

Dobrodošli na forum o rock/metal muzici. Zabavite se. :)


You are not connected. Please login or register

Filmovi

+3
Kraljica Terror
Mary Jane
Stabalce
7 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Filmovi Empty Filmovi Sun Jul 03, 2011 10:16 pm

Stabalce

Stabalce
Admin

Koju vrstu najviše volite? Omiljeni glumci? Omiljeni filmovi? Etc etc

Ja najviše volim komedije i all-time naj glumac mi je Adam Sandler definitivno, ali u zadnje vrijeme mi je simpatičan i Russell Brand. Njegov film Arthur je jedan od boljih koje sam pogledala u zadnje vrijeme. Mnogo srećan

2Filmovi Empty Re: Filmovi Sun Jul 03, 2011 10:59 pm

Mary Jane

Mary Jane

Komedije i horore.U zadnje vrijeme horori uopće nisu nešto.Već u početku filma znaš što će se dalje desiti..
Meni dobri glumci su Jim Carrey i Eddie Murphy.Također komedije u kojima oni glume obožavaam.

Šta kažete na Sumrak?

3Filmovi Empty Re: Filmovi Sun Jul 03, 2011 11:09 pm

Stabalce

Stabalce
Admin

Ja sam ga probala gledati, ali... Not my cup of tea. Možda sam pogledala prvih 5 minuta i odustala sam nakon toga.

Slažem se za horrore, ja sam ih prije baš volila ali kako dugo nisam pogledala niti jedan dobar, postali su mi bezveze.

4Filmovi Empty Re: Filmovi Mon Jul 04, 2011 1:07 pm

Kraljica Terror

Kraljica Terror
Admin

Najčešče gledam horore i komedije.
Horori su postali glupi.Ne pamtim kad sam pogledala neki baš dobar. Sve su na isti fazon.
Za komedije,najviše volim gledati film od Adama Sandlera. Nedavno je bio jedan 50 prvih poljubaca. Gledala sam ga prethodno 2 puta i još bi mogla. On je meni prelud.Također su dobri i Tata od formata,Moja lažna žena i mnogi drugi. Mnogo srećan Volim i Jim Caareya. Svemogući Brus mi je njegov najbolji film.

https://ramb.bosnianforum.com

5Filmovi Empty Re: Filmovi Mon Jul 04, 2011 4:29 pm

polly88

polly88

Nisam nešto posebno žanrovski ograničena, mogu stvarno svašta pogledati, ali sam zato jako kritična i jako malo filmova kod mene ima čistu desetku. Neki od filmova koji su mi se stvarno svidjeli su Girl with a Pearl Earring, Sin City, Amelie, Across the Universe, The Secret Life of Bees, The Reader, The Pianist, The Butterfly Effect, Charlie and the Chocolate Factory...

Volim Johnnyja Deppa, Charlize Theron, Carey Mulligan, Denzela Washingtona, a od redatelja definitivno Tima Burtona!

http://wall.serbianforum.info/

6Filmovi Empty Re: Filmovi Tue Jul 05, 2011 10:32 pm

Točkica

Točkica

Trileri i horori su mi najdraži, ali sve volim pogledati.
Inače dobar mi je Jude Law Mnogo srećan, a poslije filma The Last Song i Miley Cyrus mi je postala draga.

7Filmovi Empty Re: Filmovi Wed Jul 06, 2011 4:20 pm

toxicfiG

toxicfiG

Najbolji film svih vremena - Shawshank Redemption

8Filmovi Empty Re: Filmovi Fri Jul 08, 2011 5:48 pm

polly88

polly88

toxicfiG (citat):Najbolji film svih vremena - Shawshank Redemption

Skoro da bih potpisala Srećan Svakako jedan od boljih; inače baš i ne volim adaptacije knjiga, ali ovo je ispalo jako dobro.

http://wall.serbianforum.info/

9Filmovi Empty Re: Filmovi Sun Aug 07, 2011 6:56 pm

Devil

Devil

Najvise volim horore i psiholoske trilere,medjutim mogu svasta gledati,samo ne one srcaparajuce znj filmove...Neko od filmova koje volim su:Shutter Island,Inception,From Hell,The Texas Chainsaw Massacre(novija verzija),Hannibal...
Omiljeni glumci:Johnny Depp,Anthony Hopkins,Ian Somerhalder...

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu