Rock & Metal Balkan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rock & Metal Balkan forum

Dobrodošli na forum o rock/metal muzici. Zabavite se. :)


You are not connected. Please login or register

Art World

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Art World  Empty Art World Thu Jun 30, 2011 4:19 pm

Stormborn

Stormborn

Art World  Banner2
Dobrodošli na forum o umjetnosti!
Ukoliko nam se pridružite, nećete zažaliti, a evo i zašto.
Za mnoge je umjetnost samo riječ i ništa više, ali oni kojima je umjetnost zaista značajna u životu znaju da je ona mnogo više od riječi. Umjetnik je onaj koji umije da gleda, sluša, izabere. Onaj koji želi da nauči i da prenese svoje znanje na druge. Umjetnicima je zbog toga mjesto ovdje, na ovom forumu, gdje mogu podijeliti svoju kreativnost sa sličnima sebi, bez straha. Gdje mogu otići preko oblaka, jer umjetnost je mašta. Želja da dostignemo nešto nedostižno, a opet tako blizu - ovdje.

Art World  AAAAABaner3

We are back!
Art World  Neobicne-umjetnostiArt World  Watch-meArt World  VideotekaArt World  Biblioteka
Ponovo smo sa vama!
A ovoga puta smo mnogo bolji.

Organizovali smo za vas pregršt takmičenja, ona uobičajna nedjeljna, kao i mjesečna takmičenja. Ali tu su i dva velika takmičenja Watch me i Neobične umjestnosti. Takmičenja dolaze sa malom izmjenom, a to je žiri. Od sada, članovi ne glasaju za pobjednika, već to radi žiri satavljen od tri člana.
Nagrade su itekako vrijedne, pa možete da osvojite od uobičajnih radova u ps-u i specijalnih rankova, do svoje sopstvene galerije na mjesec dana, preko članaka i intervijua u forumskom časopisu Art Diary.


Pripremili smo vam i videoteku i biblioteku, u kojima možete potpuno besplatno da uživate u najnovijim filmovima i knjigama.


Naravno, postoji još izmijena i stvari koje smo dodali na forum.
Jedna od njih su i novosti o kulturno-umjetničkim zbivanjima.
Ostale izmjene sami pronađite.


www.artworldforum.net
www.artworldforum.net
www.artworldforum.net
www.artworldforum.net
www.artworldforum.net
www.artworldforum.net

2Art World  Empty Re: Art World Thu Jun 30, 2011 4:29 pm

Stabalce

Stabalce
Admin

Ja sam već registrirana, ali izgleda da nisam ništa postala, haha.
Večeras ću.

Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu