Rock & Metal Balkan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rock & Metal Balkan forum

Dobrodošli na forum o rock/metal muzici. Zabavite se. :)


You are not connected. Please login or register

Koje instrumente znate svirati?

+8
*Tamo Neka Anonimna*
Folklore
Bubblegum
Woodstock
xAlienBitchx
Kraljica Terror
Točkica
Stabalce
12 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Koje instrumente znate svirati? Empty Koje instrumente znate svirati? Wed Jun 29, 2011 8:56 pm

Stabalce

Stabalce
Admin

Naslov teme poprilično sadrži sve o čemu se u ovoj temi radi. Pa?

Ja sviram klavir (sintesajzer točnije, nekad davno u glazbenoj školi svirala klavir), i električnu i akustičnu gitaru. Volila bi naučit svirat usnu harmoniku, s obzirom da ih imam hrpu kući, haha.

2Koje instrumente znate svirati? Empty Re: Koje instrumente znate svirati? Thu Jun 30, 2011 12:00 pm

Točkica

Točkica

Sviram bariton (pretpostavljam da ne znate što je to) Mnogo srećan, a željela bi naučiti klavir, gitaru i bubnjeve ^^



Točkica: komentar modifikovan dana: Sat Jul 02, 2011 12:25 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

3Koje instrumente znate svirati? Empty Re: Koje instrumente znate svirati? Thu Jun 30, 2011 12:12 pm

Kraljica Terror

Kraljica Terror
Admin

Sviram električnu i akustičnu gitaru već 2 i pol godine Mnogo srećan
Poprilično mi dobro ide. Mnogo srećan

Voljela bih svirat bubnjeve. Oh yeah!

https://ramb.bosnianforum.com

4Koje instrumente znate svirati? Empty Re: Koje instrumente znate svirati? Thu Jun 30, 2011 3:35 pm

Stabalce

Stabalce
Admin

Točkica (citat):Sviram bariton (pretpostavljam da ne znate što je to) Mnogo srećan, a željela bi naučiti klavir i gitaru ^^

Klavir je dosta lako naučiti (ja sam prvu pjesmu naučila svirati sa 4 godine, haha. Odtad ga sviram, ali jako rijetko). Gitara je puuno lakša nego što izgleda! Ja je imam u kući cijeli život i tek sam prije godinu krenila svirati.

5Koje instrumente znate svirati? Empty Re: Koje instrumente znate svirati? Thu Jun 30, 2011 4:03 pm

xAlienBitchx

xAlienBitchx

Sviram akusticnu,elektricnu, i bas gitaru. Sviram i bubnjeve, ali ne dugo. Sviram u skolskom orkestru, i u nekom Conservatoire orkestru, kad me drug bas zamoli da idem... Isla sam u muzicku skolu pre, ali vise ne idem. Sad imam internet i privatne casove xD

6Koje instrumente znate svirati? Empty Re: Koje instrumente znate svirati? Thu Jun 30, 2011 9:08 pm

Woodstock



Usnu, el i akusticnu gitaru, a volio bih nauciti saksofon.

7Koje instrumente znate svirati? Empty Re: Koje instrumente znate svirati? Fri Jul 01, 2011 10:30 am

Bubblegum

Bubblegum

Usnu, akustičnu gitaru, trenutno sam u nabavi električne, stari strat je umro ... R.I.P.

Znam nešto malo klavir, ali to se ne bi moglo nazvati poštenim znanjem.

Htjela bih naučiti svirati mandolinu (:

8Koje instrumente znate svirati? Empty Re: Koje instrumente znate svirati? Fri Jul 01, 2011 3:11 pm

Folklore

Folklore

drombulju, dvojnicu, tin whistle D i nešt klavijature.

9Koje instrumente znate svirati? Empty Re: Koje instrumente znate svirati? Thu Jul 07, 2011 3:52 pm

*Tamo Neka Anonimna*

*Tamo Neka Anonimna*

Volim svirati pomoću šerpe i kutljače...xD Ništa ne sviram,alli ću najvjerovatnije početi svirati akustičnu gitaru Mnogo srećan

http://placeforgirls.forumotion.com/

10Koje instrumente znate svirati? Empty Re: Koje instrumente znate svirati? Fri Jul 08, 2011 6:17 pm

(c)micy

(c)micy

Počela da sviram kod druga akustičnu gitaru.
Dobijam je početkom sledeće nedelje,jedva čekammm! Srećan
Mogu da priznam ide mi dobro,al' normalno imam još dosta da učim... (:

11Koje instrumente znate svirati? Empty Re: Koje instrumente znate svirati? Fri Jul 15, 2011 12:10 pm

Floyd Pinkerton

Floyd Pinkerton

Gitaru

12Koje instrumente znate svirati? Empty Re: Koje instrumente znate svirati? Fri Jul 15, 2011 12:11 pm

Kraljica Terror

Kraljica Terror
Admin

Koliko dugo?

https://ramb.bosnianforum.com

13Koje instrumente znate svirati? Empty Re: Koje instrumente znate svirati? Fri Jul 15, 2011 1:41 pm

xAlienBitchx

xAlienBitchx

Ja od svoje 6e godine... Sad cu bubnjeve da ucccim Srećan Keva ce da poludi xD

14Koje instrumente znate svirati? Empty Re: Koje instrumente znate svirati? Sun Aug 07, 2011 7:01 pm

Devil

Devil

Ucim se da sviram akusticnu gitaru,ali izgleda da sam ja promasaj sto se tice sviranja... Srećan

15Koje instrumente znate svirati? Empty Re: Koje instrumente znate svirati? Mon Aug 22, 2011 10:51 am

Mary Jane

Mary Jane

Sviram akusticnu i elektricnu gitaru vec par mjeseci XD al uzasno bih zeljela svirati bubnjeve. Srećan

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu