Rock & Metal Balkan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rock & Metal Balkan forum

Dobrodošli na forum o rock/metal muzici. Zabavite se. :)


You are not connected. Please login or register

Općenito o black metalu

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Općenito o black metalu Empty Općenito o black metalu Tue Jun 28, 2011 11:21 pm

Stabalce

Stabalce
Admin

Jeste ikad slušali? Što mislite o blekerima?

Ja sam slušala Gorgoroth, Dimmu Borgir, Satyricon i nešto sitno Marduk. Nisam sad baš nešto posebno bila u tome.

2Općenito o black metalu Empty Re: Općenito o black metalu Wed Jun 29, 2011 11:40 am

Kraljica Terror

Kraljica Terror
Admin

Ne slušam mnogo Black metal.
Slušala sam par puta Gorgoroth.

https://ramb.bosnianforum.com

3Općenito o black metalu Empty Re: Općenito o black metalu Wed Jun 29, 2011 1:05 pm

Stabalce

Stabalce
Admin

Bit će Carving A Giant. Ja taj video koristim za rastjeravanje vjernika kad mi ih se previše nakupi u jednoj Facebook stranici. Tako je lijep. Mnogo srećan

4Općenito o black metalu Empty Re: Općenito o black metalu Thu Jun 30, 2011 11:49 am

Točkica

Točkica

Nikad nisam slušala black metal Srećan Možda poslušam koju pjesmicu da čujem :P

5Općenito o black metalu Empty Re: Općenito o black metalu Thu Jun 30, 2011 11:58 am

Kraljica Terror

Kraljica Terror
Admin

Stabalce (citat):Bit će Carving A Giant. Ja taj video koristim za rastjeravanje vjernika kad mi ih se previše nakupi u jednoj Facebook stranici. Tako je lijep. Mnogo srećan

Hahahahhhaha!
Preluda si. đavo

https://ramb.bosnianforum.com

6Općenito o black metalu Empty Re: Općenito o black metalu Wed Aug 24, 2011 9:30 pm

Speed King

Speed King

Black metal je dosta specifican i tezak za slusat po meni.
Immortal, Burzum, Satanic Warmaster, Nargaroth, Ildjarn,Mayhem, od stranih, pa balkanska scena tipa The Stone ili The frost, sve su to bandovi koje cesto poslusam.
Iako ih ima jos hrpa...

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu